PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE O MIMOŘÁDÉM PROVOZU ŠKOLY VE DNECH 17.9. – 18.9. a 21.9.2020

Vloženo: 17.9.2020 | Autor: brand | Zobrazeno: 140x

V důsledku prokázání nákazy Covidem – 19 u jednoho z našich pedagogů, Hygienická stanice HMP – zastoupená Mgr. Růžičkovou , odborným radou protiepidemického oddělení, rozhodla o nařízení karantény u pedagogických pracovníků školy, kteří byli s nakaženým pedagogem v kritickém období 10.9. – 11.9.2020 v bezprostředním dlouhodobém kontaktu.
Vzhledem k preventivním opatření přijatým nad rámec pokynů MŠMT a MZdr (viz manuál ze dne 17.8. a 24.8.2020),  ředitelka školy nařídila již  od 7.9. – nošení roušek ve společných prostorách  a dodržování bezpečného odstupu mezi žákem a učitelem, již od 14.9. –  výuku žáků v učebnách s rouškami – žáci i učitelé museli mít nasazené roušky,  se karanténa  NEVZTAHUJE  NA  ŽÁKY, ale pouze na ,,vytrasované“ pedagogy.
V důsledku toho však škola není schopna personálně pokrýt prezenční výuku, ale  odborný výcvik žáků SOU  bude pokračovat ve standartním, mírně upraveném rozvrhu.
Z výše uvedených důvodů bude škola pro žáky gymnázia  a teoretickou výuku žáků SOU uzavřena.
Po skončení karantény bude teoretická výuka probíhat distanční formou do doby, než budou známy výsledky testů pedagogů, kteří byli v karanténě,  poté  bude následovat výuka dle standartního rozvrhu v závislosti na  dalších rozhodnutích  MŠMT a MZdr.