PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Charitativní bazar

Vloženo: 8.1.2020 | Autor: Celko | Zobrazeno: 217x
Vážení žáci, rodiče, kolegové, přátelé školy, děkujeme všem, kteří se zúčastnili, ať už tím, že věci darovali, nebo si je zakoupili. Vybrali jsme krásnou částku 4732 Kč! Zakoupili jsme krmení, pamlsky a vouchery do chovatelských potřeb a předali do psího útulku Modřany. http://www.utulek-modrany.cz/ Majitelka útulku paní Kladivová nás vřele přivítala a provedla útulkem. V současné době je v útulku 16 pejsků, kteří se pohybují volně po zahradě, nebo mají zázemí v chatce, kde má každý svůj pelíšek nebo čestné místo na gauči. Pejskům se skoro každý den vaří a vypadají velmi spokojeně. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a paní Kladivové skládáme hold za její obětavost. Neprodané a nevyzvednuté věci jsme odvezli do Sue Ryderu (Domov pro seniory v Praze), kde mají dobročinné obchody, ve kterých darované věci také prodávají a peníze jdou na financování péče o seniory https://www.sue-ryder.cz/clanky/dobrocinne-obchody. Ještě jednou všem moc děkujeme. Lenka Andrlová, Martina Hentschlová, Sofie Čemusová, Tereza Zítková, Nikola Petková, Nikola Zátorská, Olga Šímová, Renata Horynová