PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Interbeauty Prague World of Beauty and Spa

Vloženo: 17.10.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 250x
Dne 27.9.2019 se naše škola účastnila exkurze na Interbeauty Prague World of Beauty and Spa. Této akce se účastnili žáci prvních ročníků obor kadeřník. Na programu dne bylo vystoupení budoucích kadeřníků ze SOU, dále pak make-up mistrovství světa, Hair show Tomáše Arsova a módní přehlídka vítězek soutěže krásy Miss Czech Republic. Celá akce byla pro první ročníky velmi inspirativní a přínosná a to zejména v oblasti materiálů a technologie.