PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Představení VŠO

Vloženo: 17.10.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 202x
Studenti VŠO v Praze představili našim žákům nástavbového studia Podnikání studijní programy Vysoké školy obchodní odrážející současné trendy s vysokým důrazem na propojení s praxí. Poskytli informace o možnostech uplatnění na trhu práce ve spolupráci s odbornými subjekty jako Czech Tourism, Národní památkový ústav, letiště Václava Havla či Ministerstvo pro místní rozvoj. Na závěr proběhla diskuze, v níž zazněly otázky týkající se přijímacího řízení, školného, ubytování, způsobu výuky a možnostech zaměstnání po absolvování konkrétního studijního programu.