PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Seminář "Můžeš podnikat"

Vloženo: 2.5.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 337x
V rámci výchovy k podnikavosti proběhl dne 24. 4. 2019 seminář s názvem ,,Můžeš podnikat „. Seminář vedli zástupci nezávislého spolku podnikatelů ,,Můžeš podnikat“, kteří v rámci tohoto projektu navštěvují školy a svými podnikatelskými příběhy motivují mladé lidi k podnikavosti. Cílem semináře, jehož se zúčastnili žáci závěrečných ročníků učebních oborů SOU a nástavbového studia, bylo žáky inspirovat a dodat jim odvahu k samostatnému podnikání. Zkušenosti podnikatelů byly velmi inspirativní a dokladem toho, že účastníky semináře velmi zaujaly, byla diskuse na závěr semináře i ohlasy v dotaznících, které žáci po skončení akce odevzdávali.