PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Adventní výlet do Berlína

Vloženo: 29.1.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 490x
Již tradičně naše škola pořádá jednodenní adventní výlet do zahraničí. V letošním roce byl ve školní anketě zvolen právě Berlín. V německé metropoli měli naši žáci možnost shlédnout nejen adventní trhy na Kurfürstendammu, ale projít si celou hlavní nákupní část ve středu města. Mnozí žáci vyrazili po památkách, hlavně je lákala známá Braniborská brána a Reichstag – místo německých politiků. Někteří dali přednost muzeím, které jsou pro Berlín tak typické a skrývají velké množství předmětů za celou historii lidstva. Šestihodinové volno každému stačilo a vzhledem k úspěchu těchto výletů, budeme další podobný výlet pořádat i v příštím školním roce.