PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Výstava Pragoligna 2018

Vloženo: 17.10.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 586x
Dne 12.10.2018 se žáci oboru Truhlář zúčastnili výstavy dvěvoobráběcích strojů a nářadí na Výstavišti v Holešovicích. Výstava byla důležitá z hlediska názorné ukázky funkce a vybavení všech strojů. Žáci měli za úkol prostudovat a detailně se seznámit se všemi vystavovanými stroji. Takové soustředění všech strojů na jednom místě je ve škole nemožné dosáhnout a to ani ukázkami na multimediálních zařízeních. Výstava měla pro naše žáky velký smysl a rádi se účastníme i dalších ročníků.