PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Školení Schwarzkopf

Vloženo: 20.9.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 776x
Dne 11.9.2018 proběhlo školení od firmy Schwarzkopf, kterého se účastnili žáci 2.a 3.ročníku oboru Kadeřník a 1.ročníku nástavbového studia oboru Vlasová kosmetika. Cílem školení bylo naučit se ovládat různé techniky barvení vlasů s důrazem na blond růžové a šedé odstíny. Práce byla prováděna ve skupinách a žáci pracovali samostatně za dohledu školitelky Karolíny Kadlecové, které tímto děkujeme za její čas, který věnovala našim žákům, budoucím kadeřníkům.