PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Dny Prahy 15

Vloženo: 17.9.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 774x
Naše učiliště se zúčastnilo v rámci „Dny Prahy 15“ dvou akcí – ve středu 12.9. „Happening na patnáctce“ na Veronském náměstí a v sobotu 15.9. „Den Prahy 15“ v areálu SK Horní Měcholupy. Odpoledne plné workshopů doplnilo i naše učiliště prezentací dovedností našich žáků z kadeřnického, maskérského i cukrářského oboru. Náš stánek měl mnoho spokojených návštěvníků, především z řad dětí, které ocenily nejen cukrářské dobroty, ale plně si užily i maskérský a kadeřnický um našich žáků. Tímto všem děkujeme za prezentaci školy a pomoc při realizaci obou akcí.