PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021

Třídní schůzky proběhnou prostřednictvím emailové korespondence (stejně jako v 1.čtvrtletí) od 14. 1. 2021. Třídní učitel rozešle zákonným zástupcům a zletilým žákům hodnocení chování a prospěchu z jednotlivých předmětů na základě podkladů od jednotlivých vyučujících.

ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo na 734876483.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu
A
A
A

Machři roku 2018

Vloženo: 17.9.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 761x
Dne 13.9.2018 se žáci 1.a 2.ročníku oboru Truhlář zúčastnili akce Machři roku 2018, která se konala v Praze na Letenské pláni. Tato akce měla dvě části: prezentační a soutěžní. Prezentační část jsme zhodnotili jako velmi vydařenou, a to především zásluhou žáka 1.ročníku Tomáše Bohaty, který zde předvedl své velmi zručně vyrobené dřevěné doplňky, které si návštěvníci se zájmem prohlédli. Velmi si ceníme přístupu k řemeslu žáka Bohaty a udělujeme mu pochvalu za prezentaci naší školy. Náš stánek jsme měli vybavený počítačovou technikou s programy na návrh nábytku, pomůcky na výuku i výrobky ze dřeva. V soutěži zručnosti se žáci 2. ročníku umístili na chvostu startovního pole. Snad příští rok bude výsledkově lepší. Děkujeme také panu Kubešovi za spolupráci.