PARTNEŘI
Kotva
Aktuality
MATURITNÍ PLES
8.2.2018

Všechny ročníky gymnázia i učiliště, kteří na maturitním plese budou šerpováni či dostanou stužku, se dostaví v pátek 9.2.2018 do Hotelu Olšanka v 11:00 hodin na zkoušku před plesem.

After párty se bude konat v Clubu Fatal. Upozornění pro žáky mladší 18 let: na after párty jste vítáni, u vstupu dostanete náramek, který však značí žádné pití alkoholických nápojů. Adresu Clubu Fatal naleznete při otevření linku http://www.fatalclub.cz/.

PÁTEK 9.2. ŘEDITELSKÉ VOLNO
5.2.2018

V pátek 9.2.2018 je, z důvodu příprav na maturitní ples, vyhlášeno ředitelské volno. Netýká se odborného výcviku žáků 1.CL.

ČTVRTEK 8.2. - PŘEDNÁŠKA
5.2.2018
1.KL, 2.KS, 3.KL, 4.V, 5.V – přednáška „Transplantace vlasů“
3.-6.vyučovací hodina
Učebna 5
Dozor: Volejníková

 

 
PONDĚLÍ 5.2. MODELÁŽ NEHTŮ
2.2.2018

4.V a 5.V - školení "Modeláž nehtů"

8:00 - 16:00 hodin

učebna A

INFORMACE O LYŽAŘSKÉM KURZU - ČERNÁ HORA
26.1.2018

Termín: 28.1. - 2.2.2018
Místo ubytování: Jánské Lázně - Černá hora, hotel Černá hora www.cernabouda.cz
Odjezd: neděle 28.1.2018 v 11:00 hodin, parkoviště u polikliniky Budějovická (Antala Staška 1670/80, 140 00, Praha 4, metro C)
Návrat: pátek 2.2.2018 v 17:30 hodin na stejné místo
Doklady: kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o seřízení vázání
Stravování: plná penze
Kapesné: dle uvážení - občerstvení v hotelu a na běžkařských výletech, pro sjezdaře 600 Kč na vleky
Vedoucí kurzu: PaedDr. Jan Vocetka, tel.: 725 358 866

MATURITNÍ PLES 2018
14.12.2017

Lístky na maturitní ples, který se koná 9.2.2018 v hotelu Olšanka, Táboritská 23/100, Praha 3 lze koupit u žáků 4.G - Barbory Bochňákové a Terezy Přikrylové. Lístky lze objednat i prostřednictvím školních emailů.

 
 
Gymnázium bratří Čapků

 
 
Fotogalerie

 

 
 
Pracovní veletrh Profesia days

 

Brigády pro studenty:

 

 
 
Anketa
Jak na vás působí nový web?
Přehledně
Čistě
Moderně
Standardně
Celkem hlasovalo: 344
 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci Výzvy – Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I, v souladu s ustanovením § 14 odst. 4 zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, rozhodlo o poskytnutí dotace pro naši školu na projekt s názvem GBČ PČS SOU Šablony I, s registračním číslem CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_042/0005511. Dotace je čerpána od 1. 9. 2017 na platy školního speciálního pedagoga a školního psychologa, vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti čtenářská a matematická gramotnost, cizí jazyky, osobnostně sociální rozvoj, kariérové vzdělávání, polytechnické vzdělávání, výchova podnikavosti a projektová výuka a stáže pedagogů u zaměstnavatelů. Cílem dotace je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Pololetní zkoušky

Vloženo: 12.11.2014 | Autor: Celko | Zobrazeno: 3049x

OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ TERMÍNY UZAVŘENÍ KLASIFIKACE

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

 

Pondělí 28.8. 2017     Technologie                 8:00 – 8:30      Bentsovi, Kulhavý

                                   Technologie                 8:30 – 9:00      Kořínkovi, Klabík, Webr

                                   Odborné kreslení         10:00 – 10:30  Kořínkovi, Mifek, Webr, Babor

                                   Stroje a zař.                 12:00               Vanišová

 

Úterý 29.8. 2017        ČJL (liter.)                   9:00 – 9:45      Kapek

                                   ČJL (liter.)                   9:45 – 10:30    Přikrylová

                                   Politologie                    10:00 – 10:30  Sedláček

                                   Materiály                     9:00 – 9:30      Bentsovi, Kulhavý

                                   Materiály                     9:30 – 10:00    Kořínkovi, Klabík

                                   Výr. zaříz.                    10:00 – 10:30  Bentsovi, Faltin, Kulhavý

                                   Výr. zaříz.                    11:00 – 11:30  Kořínkovi, Klabík, Webr

                                   Rétorika                      10:00

                                   Drama. a divadlo         10:00

                                   Anglický jazyk 10:15 – 10:45  Kořínkovi

                                   Tělesná vých.               13:00 – 13:30  Kořínkovi

                                   Dějiny umění                14:00 – 15:00  Vu

                                   Výtvarná prak. 15:00 – 16:00  Přikrylová, Kapek

                                   Chemie                        10:00 – 10:15  Malhousová

                                   Chemie                        10:15 – 10.30  Makovcová

                                   ZPV                            9:00 – 9:30      Kořínkovi

                                   ZPV                            9:30 – 9:45      Michalcová

 

Středa 30.8. 2017      Občan. nauka              12:30 – 13:20  Vanišová, Kulhanová

                                   Odborný výcvik           9:00                 Bentsovi, Faltin, Kulhavý, Babor,

                                                                                              Mifek, Webr

                                   Biologie                       9:00 – 9:15      Ovesná

                                   Biologie                       9:15 – 9:45      Šíma

                                   Chemie                        10:00 – 10:15  Vokounová

 

Čtvrtek 31.8. 2017    Filosofie                       10:00 – 10:30  Přikrylová

                                   Občan. nauka              11:30 – 12:00  Kořínkovi, Golovko

                                   Francouz. jazyk           12:30 – 14:00  Hanuš, Šteker, Šíma, Příbanová

                                   Stavební truhl.              8:00 – 8:30      Babor, Kořínkovi, Klabík, Webr

                                   Český jazyk                 9:00 – 10:00    Kořínkovi

                                   Psychologie                 10:00               Ovesná

                                   Český jazyk                 10:00 – 11:00  Kulhavý, Bentsovi

Čtvrtek 31.8. 2017    Český jazyk                 10:00               Makovcová

                                   Anglický jazyk 13:00               Fedorov, Kulhanová, Matvyichuk,

                                                                                              Vanišová

                                   Informační tech.           14:00               Ovesná, Šíma, Šteker, Bentsovi,

                                                                                              Roksolana, Babor, Kořínkovi